Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 08:50 Bu haber 284 kez okundu
 
Başkan Şahin Bilgiç, 'Gazeteler arasında günlük ya da aylık diye ayrım yapılmaz'
Haftalık, on beş günlük ve aylık gazeteler olarak ortak hareket etme amacıyla kurulan Yerel Medya Güç Birliği Platformu'nun Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyeleri Adana Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç’i ziyaret etti.
MAGAZİN Haberi


Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Bilgiç, Başkan Kamil Yalçın Göl’den kurdukları oluşum hakkında bilgiler aldı.

Ziyaret esnasında platform yöneticileri Hasan Hüseyin Türk, Halise Tekbaş, Cengiz Durak ve Dursun Dağtekin, TOBB Genel İdare Kurulu ve Yüksek Disiplin Kurulu üyesi  ve Adana Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç, Adana Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Sabahattin Yumuşak, Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Osman Bağış, Adana Ticaret Borsası Genel Sekreteri Gökhan Öztürk ile ekonomi konusunda sohbet ettiler.

Halkın gözü ve kulağı olan gazetelerin toplumu her konuda bilgilendirme, aydınlatma ve kamuoyu oluşturma gibi görevlerinin çok büyük önem arz ettiğini dile getiren Adana Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç, gazeteler arasında günlük ya da aylık diye ayrımcılık yapmanın çok yanlış olduğunu, gazetelerin mevcut sorunlarının çözümü noktasında Yerel Medya Güç Birliği Platformu'na destek olacaklarını belirterek Başkan Kamil Yalçın Göl şahsında tüm platform mensuplarına çalışmalarında başarılar dilediğini ifade etti.

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ise kabulünden dolayı Adana Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç’e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başkan, Şahin, Bilgiç,, 'Gazeteler, arasında, günlük, ya, da, aylık, diye, ayrım, yapılmaz',
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞINA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ALMAN STEFAN KUNTZ'UN GETİRİLMESİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı