Haber Detayı
05 Kasım 2020 - Perşembe 08:06 Bu haber 245 kez okundu
 
ASKF seçimleri öncesinde delege listesi krizi
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, mevcut yönetimin delege listelerini vermediğini söyleyerek, sitemde bulundu.
DİĞER SPORLAR Haberi


2021 Ocak ayında yapılacak olan seçim öncesinde konu ile ilgili açıklama yayınlayan Ramazan Çimen, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Ocak ayında yapılması planlanan ASKF seçimli olağan genel kurulun delege listelerini bütün kulüplerimizin kesinleşmiş delege listesini defalarca sözlü ve yazılı olarak talep etmemize karşın halen olumlu bir cevap alamadığımız gibi uygun olmayan üsluplarla karşı karşıya kalmaktayız. Asıl amacının amatör sporlara hizmet etmek olan kurumu keyfi davranışlarıyla yönetmek ve aday olmamıza rağmen delege listelerinin verilmemesi tek amacı amatöre hizmet etmek olan beni, yönetimimi ve bütün amatör kulüplerimizi derinden yaralamıştır. Bu tarihe kadar hem kulüplere hem de amatör camiaya hazırlanma takvimi ve seçim tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmaması da manidardır. Adana’ daki büyüklerimizin sürekli birlik, beraberlik içerisinde olmamızı ve demokratik ve adaletli bir seçim olması için gayret gösterirken bize yapılan bu haksızlığı bütün Adana spor kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz."

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana,ASKF, Ramazan Çimen
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı