Haber Detayı
03 Ağustos 2019 - Cumartesi 09:02 Bu haber 363 kez okundu
 
Yerel Medya Güç Birliği Platformu’ndan Özel EPC Hastanesi’ne ziyaret
Haftalık, 15 günlük ve aylık gazeteler olarak ortak hareket etme amacıyla kurulan Yerel Medya Güç Birliği Platformu, Çukurova’nın önde gelen sağlık kurumlarından Özel EPC Hastanesi’ni ziyaret etti.
MAGAZİN Haberi


Platform yöneticileri, Özel EPC Hastanesi Hastane Direktörü Dr. İshak Basatemur, Plastik Cerrah Prof. Dr. Sabri Acartürk ile Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Ercan Atalay ile sağlık sektörü konusunda sohbette bulundular.

Ziyarette yerel basının içinde bulunduğu durum hakkında bilgiler veren Başkan Kamil Yalçın Göl, Cengiz Durak, Dursun Dağtekin, Hasan Hüseyin Türk ve Halise Tekbaş’ta oluşan heyet, sağladıkları istihdam ile yaptıkları hizmetler için Özel EPC Hastanesi yetkililerine teşekkür etti.

Yerel basının ayakta kalması için her zaman destek olduklarını ve bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini belirten Özel EPC Hastanesi Hastane Direktörü Dr. İshak Basatemur, "Hastane olarak yerel medya ile sürekli iç içeyiz. Halkın gözü ve kulağı olan gazetelerin toplumu her konuda bilgilendirme, aydınlatma ve kamuoyu oluşturma gibi görevleri vardır. Yerel Medya Güç Birliği Platformu’nu yaptığı çalışmalardan dolayı kutluyor,  başarılar ve kolaylıklar diliyorum" dedi.

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı K. Yalçın Göl, Adana'da özellikle yerel basında yer alan gazetelerin haklarını savunma ve sıkıntılarına çare bulma adına bir çatı oluşturma ihtiyacı gördüklerini ve bu amaçla yola çıktıklarını belirterek, yıllardır sağlık sektörüne yaptığı yatırımlar nedeniyle dikkat çeken Özel EPC Hastanesi’nin desteklenmesinin  gerektiğini dile getirdi.. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Yerel, Medya, Güç, Birliği, Platformu’ndan, Özel, EPC, Hastanesi’ne, ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞINA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ALMAN STEFAN KUNTZ'UN GETİRİLMESİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı