Haber Detayı
27 Ağustos 2020 - Perşembe 08:40 Bu haber 764 kez okundu
 
Ramazan Çimen'e destek giderek artıyor!
Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Adana Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’ı makamında ziyaret ederek kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.
DİĞER SPORLAR Haberi


 

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden, spor camiasından ve yerel yönetimlerden yoğun ilgi görüyor. Ramazan Çimen, gittiği her yerde  “Başkan” gibi karşılanıyor..

GÜÇLÜ AMATÖR, GÜÇLÜ ASKF

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Adana Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’a teşekkürlerini ileten Ramazan Çimen, “Tek isteğimiz Adana amatörünü hak ettiği noktaya taşımak. Bunun için göreve talibiz. ‘Güçlü amatör güçlü ASKF’ sloganı ile büyük projelerle yola çıktık. Adana amatörlerini hak ettikleri yere taşıyacağız. Amatörden alan değil, veren olacağız. Geçmişteki amatör heyecanı geri getireceğiz” dedi.

BİRLİK BERABERLİK BAŞARIYI GETİRİR

Gençlik Spor İl Müdürü Çintimar ise yıllardır Adana sporuna maddi-manevi desteklerde bulunan Ramazan Çimen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Birlik beraberlik duygusu içinde ”Biz” olgusu ile hareket ederek Adana sporunu kalkındırmak için var gücümüzle çalışacağız. Tüm paydaşlarımızı çalışmalarımızın içinde tutacağız. Hep beraber Adana’yı sporda hak ettiği yere getirmeye çalışacağız” dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: , Ramazan, Çimen'e, destek, giderek, artıyor!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı