Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 08:25 Bu haber 560 kez okundu
 
Ramazan Çimen’den Kurban Bayramı Kutlaması
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Kurban Bayramı ile ilgili olarak yayımladığı mesajında “Büyük bir aile olan Adana amatör camiası başta olmak üzere herkesin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlarım” dedi.
DİĞER SPORLAR Haberi


Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) Başkan A. Ramazan Çimen mesajında, amatör camianın büyük bir aile olduğunun altını çizerek, “Adana’da 500’e yakın kulübüyle büyük bir aile olan amatör spor camiasının mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum” dedi. "İslam alemi olarak özlemle beklediğimiz bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Çimen mesajında şu görüşlere yer verdi; “Bayramlar yardımlaşma ve dayanışmanın, barışın ve kardeşliğin, sevincin ve huzurun en özel günleridir.

Bayramlarda büyükleri ziyaret ederek, küçükleri sevindirerek, gönülleri kazanarak, mutlulukları ve üzüntüleri paylaşarak bu mübarek günlerin manevi değerine uygun hareket etmek gerekmektedir. Bütün bu duygu ve düşüncelerle İslam aleminin ve spor camiamızın mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Bayramın milletimizin birlik ve beraberliğini güçlendirmesini, ülkemizin her alanda kalkınmasını hızlandırmasını ve tüm dünyaya barış getirmesini diliyorum. Bu vesile ile vatan, bayrak ve ezan için canlarını seve seve veren tüm şehitlerimizi bir kez daha anıyor, yüce Allah'tan rahmet diliyorum."

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana ,ASKF, Ramazan Çimen, Kurban Bayramı
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı