Haber Detayı
26 Temmuz 2019 - Cuma 11:11 Bu haber 224 kez okundu
 
Artı Haber Gazetesi’nden Başkan Güler’e ziyaret
AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler il binasında kendisini ziyaret eden Artı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kamil Yalçın Göl’e çalışmalar hakkında bilgi verdi.
MAGAZİN Haberi


Adana'nın çok büyük bir kent olduğunun altını çizen Başkan Güler, "AK Parti hükümeti olarak şehrimize yılın her günü, her saati hizmet ediyoruz. Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Çukurova'ya fazlasıyla önem veriyor. Yapılan çalışmalar ile yatırımları yakından takip ediyor" dedi.

Zeki halkı, bereketli toprakları ve sanayi altyapısı ile Adana'nın çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirten Güler, "Bu potansiyeli en verimli şekilde kullanarak Adana'yı bereketin başkenti yapacağız. Bizler hayatımızı kolaylaştıracak projeleri hayata geçirerek, alt ve üst yapısıyla Adana'yı çağdaş bir kente dönüştürmek istiyoruz. Biz sadece seçimlerde değil her zaman her fırsatta halkımızın talep ve isteklerini dinliyoruz. Esnafımızın gösterdiği yakın ilgi ve teveccüh bizlere enerji veriyor. Halkımızın ve özellikle esnafımızın teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz " diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Artı, Haber, Gazetesi’nden, Başkan, Güler’e, ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞINA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ALMAN STEFAN KUNTZ'UN GETİRİLMESİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı