Haber Detayı
13 Nisan 2020 - Pazartesi 19:25 Bu haber 582 kez okundu
 
TFFHGD Adana Şube Başkanı Tülay Tapçı'dan teşekkür!
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Adana Şube Başkanı Tülay Tapçı duayen futbol hakemi İlyas Ayan'ın vefatı sonrası bir teşekkür mesajı yayınladı..
FUTBOL Haberi


"Camiamızın değerli insanı, büyüğümüz, merhum İlyas AYAN hocamız'ın vefatı dolayısıyla; Acımızı paylaşan başta TFF yetkililerine, TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI ve eşi Kadriye ARICI, MHK üyemiz Yunus YILDIRIM, eski TFF Başkanı Kemal ULUSU, Hocamızın kadim dostu eski Hakem İşleri Müdürü Özcan ERGÜL, MHK eski Başkanı Sabri ÇELİK, Kuddusi MÜFTÜOĞLU, MHK eski üyeleri Bedri DÖLKELEŞ, Kadir TOZLU, Musa SOYKARCI, Adnan ŞEKER, Galip BİTİGEN, Yahya DİKER, Hakan SİVRİSERVİ, Seyfi GÖZAYDIN, Zafer DEMİR, Ziya TÜRKMEN, Süper Lig Gözlemcisi Orhan Erdemir, Aykut GÜMÜLÜ, Mürvet SEZER, eski Süper Lig yardımcı hakemi Ercan DURNA, BHK üyesi Nevzat ADAL, Klasman Gözlemcisi Abdulkadir GÜVEN, Şenol KOYUNCUOĞLU, Ercan HELLAÇ, İl Hakem Kurul Başkanları, eski Süper Lig yardımcı hakemi ve TFFHGD Genel Merkez Müdürü Bayram KİRAZ ve Bölge sorumlumuz Hüdaverdi SAVCI, TFFHGD Şube Başkanlarımız, Süper Lig Yardımcı Hakemi Çağlar UYARCAN, Samet ÇİÇEK, Ata Yıldırım, Ömer Tevfik ÖZKOÇ, Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan KARALAR, Çukurova Belediye Başkanı Soner ÇETİN, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal ULUDAĞ, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal AKAY, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Sertaç Durak, Emniyet Müdür yardımcısı Ayhan İLKAR, Emniyet Teftiş Kurulu Bölge Başkanı ve aynı zamanda TFF Klasman Temsilcisi Aytekin AŞICI, eski Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Tuncer AKDOĞAN, TSYD Başkanı Kurtul ÇAKIN, ÇGC Başkanı Cafer ESENDEMİR ve ASGD Başkanı Mustafa BOZ,  Basınımızın Cefakar insanları ve hocamıza Sevgi Selini oluşturan Amatör spor Kulüp Başkan ve Yöneticileri olmak üzere gün boyu arayan, arayıpta ismini hatırlayamadığımız tüm şahsiyetler de dahil taziye mesajlarında bulunmalarına ve bizzat arayarak acımıza ortak olmalarından dolayı müteşekkiriz ve çok Teşekkür ediyoruz.
Cenaze günü şartların verdiği zorluğa rağmen yanımızda bulunarak acımıza omuz veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir ATAŞBAK, TFF Bölge Müdürü Akif OFLAZ, ASKF Başkanı ve aynı zamanda TFF Üst Klasman Temsilcisi Ahmet BOZAN, Hocamızın kadim dostu Kazım TEKİN, İHK Başkanı Mustafa Kürşat UÇAR, Genclik Spor Kulüp Başkanı Mehmet Cumali HAKE, TFF Klasman Temsilcisi Levent ERGEN, eski Temsilcilerimizden Necdet HÜGÜL, Vefakar  Hakem ve Gözlemci hocalarımız cenaze törenimize gelerek bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmadılar. AYAN Ailesi adına kendilerine ayrı ayrı Teşekkür ediyor; Adana Hakem Camiası adına Allah sizlerden razı olsun diyorum. 
Almanyada yaşayan hocamızın küçük oğlu eski Klasman Hakemi Efehan AYAN'ı arayarak, taziye dileklerini bildiren Süper Lig Gözlemcisi ve MHK eski üyelerimizden M. Kamil ABİTOĞLU ve Kadir TOZLU hocalarımıza, Klasman Hakemi Yakup ÖZHAN'a da ayrıca Teşekkür etmek istiyorum.
Bir Teşekkür de hocamızın son günlerinde yoğun Bakım da kaldığı sürece her türlü tıbbi imkanlarını seferber eden ÖZEL GÜNEY ADANA HASTANESİ Yönetim Kurul Başkan vekili ve Ana sponsorumuz Şule ÖZÜLKÜ Hanfendiye ve hocamızın son 28 gününde bizzat ilginen Dr. Gökhan MORGÜL beyefendiye de çok Teşekkür etmek istiyorum. 
Türkiyenin her yerinden cenazemize katılmak isteyen, güzel insan, merhum İlyas AYAN hocamıza son bir veda, vefası göstermek isteyen sevenleri salgın virüs ve sokağa çıkma yasağı nedeniyle cenazemize katılamamış ve büyük bir üzüntü duyanlar için cenaze törenini bir video ile sizlere sunuyor; Hocamız da Haklarınız var ise Helal etmenizi ve Dualarınız ile değerli hocamızı da Yad etmenizi sizlerden rica ediyorum. 
Ayrıca acımızı farklı ortamlarda paylaşımlarda bulunanlara da tekrardan sonsuz Teşekkür ediyor; Hocamıza Rahmet, sevenlerine,  Camiamıza, ve AYAN Ailesine Başsağlığı diliyor; Saygılar sunuyorum. "
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: TFFHGD Adana Şube Başkanı Tülay Tapçı , İlyas Ayan
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
KORONAVİRÜS SALGININA RAĞMEN FUTBOL LİGLERİNİN 12 HAZİRAN'DA BAŞLAYACAK OLMASI SİZCE DOĞRU MU?
Haber Yazılımı