Haber Detayı
03 Mayıs 2020 - Pazar 13:20 Bu haber 649 kez okundu
 
ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’den tüm kulüplere malzeme desteği
Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, ASKF’ye üye tüm kulüplere spor malzemesi desteğinde bulunacak..
DİĞER SPORLAR Haberi


Her zaman ASKF ’nin gerçek sahibinin başkanı değil kulüpler olduğunu belirten Ramazan Çimen başkanlık adaylığının kulüplerin desteğiyle geliştiğini ifade etti. Çimen, “Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle ligleri iptal edilen kulüplerimize ben ve ekibim spor malzeme desteği konusunda yardımcı olmamız gerektiğine karar verdik” dedi.

Ramazan Çimen ASKF ’ye kayıtlı bütün kulüplere spor malzeme desteğinde bulunacaklarını belirterek, “ Yıllardır her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk. 
Corona Virüs salgını nedeniyle spor camiası da oldukça etkilendi. Bu konuda en fazla mağdur olanlardan biri de gençlerimiz oldular. Özelikle spor yapan gençlerimiz hem evlerinden çıkamadılar hem de spor karşılaşmaları ertelendi. Gençlerimize ve bağlı oldukları kulüplerine ben ve ekibim yardımcı olmamız gerektiğine karar verdik ”diye konuştu.


“KULÜP İLETİŞİM LİSTESİNİ ALAMADIK”
Çimen, Ramazan Ayının da araya girmesiyle ASKF ’ye kayıtlı bütün kulüplere branş ayırmaksızın her kulüpten 5’er sporcuya spor malzemesi desteğinde bulunacaklarını belirterek şöyle konuştu:
“Malzeme yardımı için ASKF ’den kayıtlı mevcut kulüplerin isim ve iletişim adreslerini istedik. Ancak buna ne yazık ki  olumsuz yanıt geldi.Kısaca listeyi almamız engellendi. Şartlar ne olursa olsun bizler bir şekilde kulüplerimize ulaşıp bu spor malzeme 
yardımını uygun gördükleri 5 sporcuya verilmesini sağlayacağız.

ASKF ’ye kayıtlı tüm kulüpler şahsıma ait  (0532) 411 21 39 irtibat telefonunu arayabilirler. Arayan kulüplerimize yardımlarımızı bizzat ulaştıracağız..”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ASKF, Başkan, Adayı, Ramazan, Çimen’den, tüm, kulüplere, malzeme, desteği,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı