Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 08:43 Bu haber 1089 kez okundu
 
Usta radyocu Kamil Yalçın Göl fark yaratıyor!
Radyoculuğun duayen ismi Kamil Yalçın Göl, yeniden mikrofon başına geçti.
MAGAZİN Haberi


Küresel bir medya kuruluşu olan Radyo Pembe çok sesli yayıncılığa hız kesmeden devam ediyor. RP FM, son olarak deneyimli radyocu Kamil Yalçın Göl ile anlaştı.

Deneyimli gazeteci-radyocu K. Yalçın Göl’ün Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Radyo Pembe yeni yayın dönemine spordan sonra haberde de hızlı girdi..

Radyoculuğun duayen ismi Kamil Yalçın Göl,  yeniden mikrofon başına geçti! Göl,  17 Şubat itibarıyla Pazartesi günleri saat 09:49’da Hasan Hüseyin Türk ve Şencan Birincioğlu ile “91. DAKİKA” programı, Salı günleri  saat 09:49’da Özcan Aladağ  ve İsmet Tanlı ile “ÇUKUROVA’DA GÜNDEM” programı, Çarşamba günleri saat 09:49’da Ömer Zor ve Güven Hoşel ile “5. PERİYOT ”programı, Cuma günleri de Hasan Hüseyin Türk ve Basri Baş ile saat 09:49’da “SPORAKTİF” programıyla tecrübeli isim fark yaratıyor..

Kamil Yalçın Göl’ün 1992’da Best FM’de başlayan radyo macerası, yıllar sonra Radyo Pembe’de devam edecek. Spor programı deyince ilk akla gelen isimlerden biri olan deneyimli radyocu, 60 dakika boyunca gündeme damga vuran gelişmeleri, Türkiye’deki dinleyicilere, ‘çok sesli’ bir formatta aktaracak. Konusunda deneyimli gazeteci ve spor yazarlarından oluşan ekibi ile canlı telefon bağlantılarının, özel konukların da katılacağı programlar, sabah kuşağında farklı bir alternatif oluşturmayı hedefliyor.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: gazeteci-radyocu K. Yalçın Göl, Radyo Pembe
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞINA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ALMAN STEFAN KUNTZ'UN GETİRİLMESİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı