Haber Detayı
15 Haziran 2020 - Pazartesi 08:20 Bu haber 300 kez okundu
 
’’Tüm oylarımız Ramazan Çimen’e’’
Adana’nın köklü kulüplerinden Gazipaşa Spor Kulübü, ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e destek verdiklerini açıkladı.
DİĞER SPORLAR Haberi


Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden ve spor camiasından yoğun ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Çimen, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi karşılanıyor..

Gazipaşa Spor Kulübü’nü ziyaret eden ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, burada yönetici Celal Cankesen’e kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

 “RAMAZAN ÇİMEN AMATÖRLER İÇİN BÜYÜK ŞANS”

Corona Virüs salgını nedeniyle zor günler geçiren kulüplerini ziyaret etme nezaketinde bulunan Ramazan Çimen’in sevilen ve yıllardır sporun içerisinde olan bir isim olduğunu belirten Gazipaşa Spor Kulübü Yöneticisi Celal Cankesen, “Kendisini yıllardır Merhum Ali Gülleri yönetiminden yakından tanıyoruz. Gecesini gündüzüne katarak ekibiyle birlikte kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır. Kendisi bu zor günlerde bizlerin yanında olarak sorunlarımızı dinleyip, projelerini anlatarak gelecek adına hepimize umut vermiştir. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor. Ramazan Çimen ve ekibine başarılar diliyoruz” diye konuştu..

 

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Gazipaşaspor, Celal Cankesen, Ramazan Çimen, ASKF
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı