Haber Detayı
09 Haziran 2021 - Çarşamba 17:49 Bu haber 163 kez okundu
 
TSYD'de Ahmet Çakır da aday
Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin (TSYD) 17 Haziran’da yapılacak genel kurulu için mevcut başkan Oğuz Tongsir’in ardından Ahmet Çakır da adaylığını açıkladı.
DİĞER SPORLAR Haberi


 

Ahmet Çakır, TSYD'nin 17 Haziran'da yapılacak genel kurul öncesi başkanlığa adaylığını açıkladı. Çakır, güçlü bir yönetimle ve 'Birlikte daha iyisini yapabiliriz' sloganıyla göreve talip olduklarını açıkladı.

2000-2002 arasında Attila Gökçe yönetiminde asbaşkan, 2009-2012 döneminde de Esat Yılmaer yönetiminde genel sekreter olarak görev yapan Çakır, “Sevgili Oğuz Tongsir'in görev süresinin dolduğunu düşünerek arkadaşlarımla birlikte bu göreve talip olmuştuk. Aday olacağımızı da ilk açıkladığımız kişi o idi. TSYD tüzüğünün 11/a maddesi başkan ve yönetimin iki dönemden fazla görev yapamayacağını bildiriyor. Tongsir'in de bu süresi doldu. Ancak bunun kendilerini bağlamadığını belirterek aday oldu. Elbette ki böyle bir tartışma düzleminde kalmak söz konusu değil. İşin bu yanını eski adıyla Dernekler Masası halledecek. Biz sandıkta yarışır, sonucu da kabulleniriz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: TSYD'de, Ahmet, Çakır, da, aday,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı