Haber Detayı
03 Mart 2021 - Çarşamba 08:47 Bu haber 176 kez okundu
 
Ramazan Çimen’den, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Sadi Kurdak’a ziyaret
Adana ASKF Başkan Adayı İşadamı Ramazan Çimen, Çukurova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sanlı Sadi Kurdak’ı ziyaret ederek projelerini anlattı.
DİĞER SPORLAR Haberi


Ramazan Çimen’in Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sanlı Sadi Kurdak’ı ziyareti esnasında Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü Başkanı Ercan Yeldan da yer aldı.

Kurdak gibi bir akademisyenin Adana ve Türkiye için bir kazanç olduğunu dile getiren Ramazan Çimen,“Tek isteğimiz Adana amatörünü hak ettiği noktaya taşımak. Amatörlerimize hak ettikleri değeri yeniden vermeliyiz. Çukurova Üniversitesi ile ortak projelerimizi hayata geçirmek istiyoruz. Prof. Dr. Sanlı Sadi Kurdak, bulunduğu makamı sonuna kadar hak eden, tecrübeli bir spor adamı ve akademisyendir. Kendisini Adana’mızda değerlendiren yetkililere teşekkür ediyorum. Kentimize ve ülkemize uzun yıllar değerli hizmetlerine devam etmesini diliyorum” diye konuştu.

Ramazan Çimen’in nazik ziyaretinden mutlu olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Sanlı Sadi Kurdak, şunları söyledi; “ ASKF Başkan Adayı değerli spor adamı Ramazan Çimen’e nazik ziyareti ve güzel dilekleri için çok teşekkür ediyorum. Adana gençliğinin kötü alışkanlıklardan kurtulup, spora yönlenmesi ve yaptıkları sporda da en üst seviyeyi hedeflemesi noktasında uzun yıllar görev yapmayı arzu ediyorum. Bizler her zaman ve her fırsatta spora olan hizmet ve desteklerimize devam edeceğiz. ASKF seçiminde kendisine başarılar diliyorum.” 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ASKF ,Ramazan Çimen, Prof. Dr. Sanlı Sadi Kurdak
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı