Haber Detayı
16 Temmuz 2020 - Perşembe 08:31 Bu haber 734 kez okundu
 
Ramazan Çimen’den Seçim Öncesi Noter Tasdikli 2. Dev Hamle
27 Eylül ayında yapılacak Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) genel kuruluna 3 aydan az bir süre kala başkan adayı Ramazan Çimen’den dengeleri altüst edecek 2. dev hamle geldi..
DİĞER SPORLAR Haberi


Başkanlık yolunda emin adımlarla ilerleyen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, seçilmesi durumunda ASKF Tüzüğündeki 34. Maddenin değişikliğinin yapılması için gerekeni yapacağını noter tasdikli taahhüt etmesinin ardından bu kez de başkanlık süresinin 2.dönem ile sınırlı olması için taahhütte bulundu.

BAŞKANLIK SÜRESİ 2 DÖNEM OLMALI

Merhum Başkan Ali Gülleri döneminde başlayan 34. Madde ile başkanlık süresinin değişiklikleri için noter tasdikli taahhütte bulunduklarını belirten ASKF Başkan adayı İşadamı Ramazan Çimen,” Genelde seçimler öncesi verilen sözler başkan seçildikten sonra unutulduğu için biz bir fark yaratmak istedik. Bütün kulüp temsilcilerinin ASKF başkan adayı olabilmeleri için 34.maddenin değişikliği  ile bir başkanın en fazla 2 dönem(6 yıl) görev yapması maddesinin kabulü şart olmuştur. Buna göre kongrede tüzük değişikliği yapılacak. Tartışılan maddelerin yerine, herkesin üzerinde uzlaştığı bir yeni anayasa için kolları sıvayan yönetimimiz, özellikle mali kongre ile ilgili büyük bir değişikliği genel kurulun önüne götürecek. Bu konularda ne kadar kararlı olduğumuzu 2.kez NOTER tasdikli taahhüdümüz ile açıkça gösterdik. Her şey amatörlerimiz için” diye konuştu..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ASKF, Ramazan Çimen,Adana, spor
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı