Haber Detayı
05 Mart 2021 - Cuma 09:08 Bu haber 158 kez okundu
 
Ramazan Çimen’den Gündoğdu Vakfı’na ziyaret
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Gündoğdu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu’yu makamında ziyaret ederek kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.
DİĞER SPORLAR Haberi


ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden, spor camiasından ve yerel yönetimlerden yoğun ilgi görüyor. Gündoğdu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, Adana sporunun Ramazan Çimen gibi spor adamlarına ihtiyacı olduğunu belirtti.

GÜNDOĞDU ADANA’NIN GURURU

ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Gündoğdu Vakfı’nın eğitim alanındaki başarılarının yanı sıra spora yaptığı yatırım ve desteklerin Adana için gurur verici olduğunu ifade ederek, “Gökhan Bey’e yaptığımız ziyaret bizleri fazlasıyla mutlu etti. Kendisi Adana’mızın değerli isimlerinden spor gönüllüsü genç, başarılı bir kardeşimiz. Gündoğdu Okullarının spor tesislerini, başarılı sporcularını ve spora olan katkısının farkındayız. Adana sporuna yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Gündoğdu Vakfı Adana’mızın gururu” dedi.

GÜNDOĞDU: HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu ise sporun hem insan sağlığı hem de ülke ekonomisi için çok önemli olduğunun altını çizip, “Yıllardır Adana sporuna maddi-manevi desteklerde bulunan ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’in ziyareti bizleri son derece mutlu etti. Adana sporunu kalkındırmak için herkes var gücüyle çalışmalı. Hep beraber geçmiş yıllarda Türk sporunda söz sahibi olan Adana’yı hak ettiği yere getirmeye çalışmalıyız. Vakıf olarak üzerimize düşen her konuda desteğe hazırız. Ramazan Çimen’e çıktığı bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ASKF,Ramazan Çimen, Gündoğdu Vakfı, Dr.Gökhan Gündoğdu
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı