Haber Detayı
14 Eylül 2020 - Pazartesi 08:37 Bu haber 212 kez okundu
 
Mustafa Toksöz, 'Ahmet Bozan’a ASKF başkanlığı büyük geldi..'
Sporun adresi Pembe Radyo’da vazgeçilmez tutkunuz olan “Spor Ekstra” programı Adana’da karate branşının önde gelen isimlerinden Vatan Spor Karate Kulübü Koordinatörü Mustafa Toksöz’ü konuk etti..
DİĞER SPORLAR Haberi


Karate Federasyonu seçimi ve Adana’nın bu branştaki durumu tüm detaylarıyla konuşulurken, dinleyiciler  0552.719 09 49 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ileterek programa katıldılar..

Perşembe günleri saat 9:49’da yayınlanan sporun tüm detaylarıyla ele alındığı deneyimli gazeteci-radyocu Kamil Yalçın Göl’ün hazırlayıp-sunduğu “SPOR EKSTRA” isimli program Pembe Radyo’da yine fark yarattı..

KULÜPLERİN ÖZLEDİĞİ BAŞKAN RAMAZAN ÇİMEN

Vatan Spor Karate Kulübü Koordinatörü Mustafa Toksöz, sporun içerisinden gelen ve sporun ruhunu çok iyi bilen Ramazan Çimen’in amatörler için büyük bir şans olduğunu belirterek, “Başkan Ahmet Bozan ile mevcut yönetim ASKF ’yi 3 yıl boyunca çok kötü yönetmiştir. Ne verdikleri sözleri yerine getirdiler, ne de objektif oldular. İşlerine gelen kulübü kayıt yapıyorlar, işlerine gelmeyeni ise kayıt yapmıyorlar. ASKF kimsenin babasının yeri değildir.

ASKF sadece futbol mudur, o zaman seçimde sadece futbol kulüpleri oy kullansınlar. Bizler yaşamını amatör spora vermiş kişiler olarak ASKF’nin bu anlayışına tepki gösteriyoruz. Adana amatörü birleştirici, sporu bir bütün olarak gören ve branş ayrımı yapmayan Ramazan Çimen gibi bir isim ile hak ettiği yere gelebilir. Tüm desteğimiz Ramazan Çimen’e” diye konuştu..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Pembe Radyo, Vatan Spor ,Karate , Mustafa Toksöz,ASKF, Ahmet Bozan
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı