Haber Detayı
13 Eylül 2020 - Pazar 12:28 Bu haber 170 kez okundu
 
Milliyetçi Demokratlar Pembe Radyo’da
Radyo Pembe’de Çukurova’da Gündem Programı’nın bu haftaki konukları Uluslararası Profesyonel Boks Organizatörü ve Milliyetçi Demokratlar Genel Başkanı Murat Öner ile Milliyetçi Demokratlar Akdeniz Bölge Başkanı ve Zirve Gazetesi İmtiyaz Sahibi Veli Uçuk oldu.
MAGAZİN Haberi


Deneyimli radyocu Kamil Yalçın Göl’ün Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Pembe Radyo spordan sonra haberde de fark yaratmaya devam ediyor..

Çarşamba günleri saat 9: 49’da yayınlanan Çukurova’daki gelişmelerin en ince detaylarıyla değerlendirildiği, tecrübeli gazeteci Kamil Yalçın Göl’ün hazırlayıp-sunduğu “ÇUKUROVA’DA GÜNDEM” isimli program Pembe Radyo’da büyük ilgi görüyor…

ÇUKUROVA DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMALI

Son yıllarda profesyonel boksun Türkiye’de büyük ilgi gördüğünü belirten Uluslararası Profesyonel Boks Organizatörü Murat Öner,”  5 çocuğum ile birlikte biz aile olarak boks branşı ile uğraşıyoruz. Adana’da sahiplenme duygusu olmadığı için biz boks yapamadık. İstanbul’da 10 yılda 3 bin çocuk yetiştirerek spora kazandırdık. Çukurova’nın sadece toprağı değil insanı da bereketli. Yeter ki değerlendirebilelim. Önceki yıllarda Adana’da profesyonel boks organizasyonu yaparak kentimizi tüm dünyaya tanıttık. Ama sponsorluk konusunda ciddi anlamda sıkıntılar yaşadık ” diye konuştu.

SPORA SİYASETİ KARIŞTIRMIYORUZ

Adana’ya hizmet eden, ülkemize hizmet edenlerin destekçisi olduklarını ifade eden Milliyetçi Demokratlar Genel Başkanı Murat Öner, “Önce ülkem diyoruz. Vatanın birliği bütünlüğü için Milliyetçi Demokratlar olarak Atatürk’ün çizdiği çizgiden yürüyeceğiz. Artık sen ben, dil, din, ırk, sağ, sol gözetmeksizin Milliyetçi ve Demokratlar bir araya gelerek mücadele veriyoruz. Biz idealimizi söylüyoruz. Spora asla siyaseti karıştırmıyoruz” dedi.

Milliyetçi Demokratlar Akdeniz Bölge Başkanı Veli Uçuk da konuşmasında, önce vatan diyenlerin bir araya geldiği vatanperver Milliyetçi ulusalcı kitle ve sivil derneklerin başkan ve yöneticilerinde katılımıyla hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Herkesi, her kesimi kucaklayan bir anlayışla yola çıkmış bulunuyoruz. Birlik beraberlik içinde çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Her zaman olduğu gibi dinleyiciler 0552.719 09 49 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ileterek programa katıldılar..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Murat Öner , Veli Uçuk,Kamil Yalçın Göl, Pembe Radyo
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞINA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ALMAN STEFAN KUNTZ'UN GETİRİLMESİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı