Haber Detayı
03 Aralık 2020 - Perşembe 09:06 Bu haber 296 kez okundu
 
Kamil Yalçın Göl, Sporbox'ın başına geçti..
Türkiye'nin en iyi spor portalları arasında yer alan ve bugüne dek gerçekleştirdikleriyle bunun hakkını vermeye çalışan sporbox.net'in tüm spor kamuoyuna çok önemli bir haberi var.
DİĞER SPORLAR Haberi


Bugün Sporbox.net için önemli bir dönüm noktası…

Yaptığı haberlerle, dosyalarla ses getiren, aldığı çok sayıda ödülle adından sıkça söz ettiren, Türk spor medyasının önemli isimlerinden biri olan  Kamil Yalçın Göl   artık www.sporbox.net’in başına geçiyor..

Hep daha iyi olmayı hedefleyen Sporbox.net, bundan sonra usta gazeteci K. Yalçın Göl’ün  Genel Yayın Yönetmenliğinde çıtayı daha da yükseltecek, Türkiye'nin en iyi spor sitesi olma iddiasının hakkını daha fazla verecek.

1990’lı yıllarda mesleğe spor spikeri olarak adımını atan K. Yalçın Göl, 25 yılı aşkın meslek kariyerine çok sayıda ödül sığdırdı.  Birçok televizyon ve radyoda yaptığı başarılı programların ardından, sayısız dergi ve gazetede spor yazarlığı gibi görevler üstlenen K. Yalçın Göl, en son Pembe Radyo’da Genel Koordinatörlük yapmaktaydı. Araştırmacı kimliğiyle birçok sır perdesini aralayan, gündemi sarsan özel haberlere imzasını atan usta gazeteci, K. Yalçın Göl,  bundan böyle tüm mesleki birikimini Sporbox.net'in hizmetine sunacak…

Türkiye’nin önde gelen spor sitelerinden Sporbox.net, K.Yalçın Göl yönetiminde bundan sonra yaptığı habercilikle farkını daha da fazla htirecek.

KAMİL YALÇIN GÖL ..

İstanbul doğumlu spor yazarı ve yorumcusu meslek yaşamı boyunca yerel-ulusal birçok gazete, dergi, televizyon, radyo ve internet portalında çeşitli görevlerde bulundu..

Fanatik Basket Gazetesi, 6. Adam Dergisi, Megabasket, Sporbox, Turkbasket gibi Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarda yazılar yazdı, yorumlarda bulundu..

Kanal-A TV, Spor TV, İstanbul TV, Tempo TV ile KTV televizyon kanalları ile Radyo Güney, Best FM, Radyo Sport, Yıldız FM, Genç Radyo, Spor FM ve Pembe Radyo’da  programcılık ile genel yayın yönetmenliği yaptı..

Vücut Geliştirme Federasyonu Medyadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği başta olmak üzere birçok basketbol ve futbol kulübünde medya direktörlüğü görevlerinde bulundu.

Basketbol yazarı ve yorumcusu olarak Dünya, Avrupa ve Euroleague gibi üst düzey organizasyonları takip eden Kamil Yalçın Göl spor alanında birçok ödülün sahibi bulunuyor.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kamil, Yalçın, Göl,, Sporbox'ın, başına, geçti..,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı