Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 08:15 Bu haber 1048 kez okundu
 
Kamil Yalçın Göl, Radyo Pembe'de..
Türkiye’nin ilk kadın radyosu Radyo Pembe, radyo dünyasının tecrübeli isimlerinden K. Yalçın Göl’ü Genel Yayın Yönetmenliğine getirerek yılın transferine imza attı.
MAGAZİN Haberi


Yaptığı haberlerle, dosyalarla ses getiren, aldığı çok sayıda ödülle adından sıkça söz ettiren, Türk spor medyasının  önemli isimlerinden biri olan  Kamil Yalçın Göl   artık Radyo Pembe’de  bilgi ve birikimini dinleyicilere aktaracak..

Radyo Pembe Yönetim Kurulu Başkanı Ali Taçoğlu, 2020 yılı ile birlikte yayın politikalarında önemli değişiklikler yapacaklarını belirterek, “Uzun yıllar sektör içerisinde yer alan,   yerel ve ulusal birçok radyoda önemli görevlerde bulunan tecrübeli gazeteci Kamil Yalçın Göl ile anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Bizi tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Hep daha iyi olmayı hedefleyen Radyo Pembe bundan sonra K. Yalçın Göl ile çıtayı daha da yükseltecek, en iyi-en farklı  radyo olma iddiasının hakkını daha fazla verecektir” diye konuştu..

KAMİL YALÇIN GÖL ..

İstanbul doğumlu spor yazarı ve yorumcusu meslek yaşamı boyunca yerel-ulusal birçok gazete, dergi, televizyon, radyo ve internet portalında çeşitli görevlerde bulundu..

Fanatik Basket Gazetesi, 6. Adam Dergisi, Spor TV, Megabasket, Sporbox, Turkbasket gibi Türkiye’nin önde gelen web portallarında yazılar yazdı, yorumlarda bulundu..

Kanal-A TV, Tempo TV ile KTV televizyon kanalları ve Radyo Güney, Radyo Sport, Yıldız FM, Genç Radyo ile Spor FM radyolarında programcılık ile genel yayın yönetmenliği yaptı..

Vücut Geliştirme Federasyonu Medyadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği başta olmak üzere birçok basketbol ve futbol kulübünde medya direktörlüğü görevlerinde bulundu.

Basketbol yazarı ve yorumcusu olarak Dünya, Avrupa ve Euroleague gibi üst düzey organizasyonları takip eden Kamil Yalçın Göl spor alanında birçok ödülün sahibi bulunuyor.


 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Radyo Pembe, radyo ,K. Yalçın Göl
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞINA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ALMAN STEFAN KUNTZ'UN GETİRİLMESİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı