Haber Detayı
10 Kasım 2020 - Salı 18:08 Bu haber 160 kez okundu
 
İş bilmezliğin bu kadarı!
Çukurova İlçesi’nde yer alan Atatürk Spor Salonu dış girişinde tabelada Atatürk Kapalı Spor Salonu yazısı dikkat çekiyor!
DİĞER SPORLAR Haberi


Kapalı spor salonu olur mu, olmaz. Spor Salonu yapılıyor. Kapısına falanca kapalı spor salonu yazılıyor. Salonun açığı olmadığı için Kapalı kelimesi fuzuli kullanılan bir yanlışlıktır.

Salon zaten kapalı bir mekândır. Çeşitli gösteri, konferans ve toplantıların yapıldığı geniş ve kapalı yerdir. Spor müsabakalarının ve aktivitelerinin yapıldığı yerler spor salonu olarak bilinirken, sanki açık salon varmış gibi Spor salonuna Kapalı Spor Salonu denmesine anlam verilemiyor!

Adana’da Süper Lig gibi üst düzey maçların oynandığı, Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası’na ev sahipliği yapan Adana Büyükşehir Belediyesi’ne ait salonun kapısına Atatürk Kapalı Spor Salonu tabelası koymak buna en güzel örnek..

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın büyük özverilerle göreve getirdiği Spor Daire Başkanı İsmail Güneş ile Spor Müdürleri Yuşa Davarcı ve Bedir Kocaoğlu’nun aylardır bu tabloyu görememeleri  büyük tepki görüyor..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İsmail Güneş ,Yuşa Davarcı, Bedir Kocaoğlu,Adana, Atatürk Spor Salonu
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı