Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 09:05 Bu haber 163 kez okundu
 
Efsane halterci Adil Gül Pembe Radyo’da fark yarattı
Sporun adresi Radyo Pembe’de vazgeçilmez tutkunuz olan “Spor Ekstra” programı Türkiye’de Halter Sporunun önemli isimlerinden Adil Gül’ü konuk etti..
DİĞER SPORLAR Haberi


 

Adana sporu ve halter branşı ile ilgili tüm gelişmeler detaylarıyla konuşulurken, dinleyiciler  0552.719 09 49 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ileterek programa katıldılar..

Perşembe günleri saat 9:49’da yayınlanan sporun tüm detaylarıyla ele alındığı deneyimli gazeteci-radyocu Kamil Yalçın Göl’ün hazırlayıp-sunduğu “SPOR EKSTRA” isimli program Radyo Pembe’de yine fark yarattı.

BAŞARILARLA DOLU BİR YAŞAM

Merhum halterci Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nun yakın arkadaşı olan Adil Gül, yurtiçinde ve yurtdışında sayısız şampiyonada Ülkemize sayısız kupa ve madalya kazandırdı.

Uzun yıllar bu işi yapan ve başarılı çalışmaları ile takdir edilen halterin önemli isimlerinden Adil Gül, “Yurtiçi ve yurtdışında yıllarca edindiğim tecrübelerimi genç halterci arkadaşlarıma aktarmaya devam edeceğim. Benim için önemli olan gönül verdiğim sporun iyi bir noktada olmasıdır. Bunun içinde dün olduğu gibi bugünde üzerime düşeni yapmaya hazırım. Tek gayemiz bu sporun herkes tarafından rağbet görmesi. Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeye giderek oranın kültürü araştırıp bilgilerimi Adanalı gençlerimize aktarıyorum. Bizler var oldukça bu sporu en doğru şekilde icra etmeye devam edeceğiz. Adana’nın halter branşında daha ileriye gitmesi üzerime düşeni fazlasıyla yapmaya hazırım” diye konuştu..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Radyo Pembe, Adil Gül,kamil yalçın göl
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı