Haber Detayı
16 Eylül 2021 - Perşembe 07:26 Bu haber 621 kez okundu
 
Dr. Ercan Atalay Mavi Radyo’da fark yarattı
Sporun adresi 96.2 Adana Mavi Radyo’da vazgeçilmez tutkunuz olan “Spor Gündemi” programı ünlü ortopedist Uzm. Dr. Ercan Atalay’ı konuk etti.
MAGAZİN Haberi


 

 

Adanaspor,  Adana Demirspor ve Botaşspor’da yöneticilik yapmış, Adana Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Uzm. Dr. Ercan Atalay Adana sporu ile ilgili görüşlerini aktarırken, sporseverlerin sorularına da cevap verdi.

Adana’nın fark yaratan spor programında dinleyiciler 0538. 392 96 20 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ilettiler.

Salı günleri saat 11:00’da yayınlanan sporun tüm detaylarıyla ele alındığı Artı Haber Gazetesi’nin deneyimli spor yazarı Kamil Yalçın Göl’ün hazırlayıp-sunduğu, Çukurova Barış Gazetesi’nin tecrübeli spor yazarı  Basri Baş’ın yorumlarıyla renk kattığı “SPOR GÜNDEMİ” isimli program Mavi Radyo’da yine fark yarattı..

ADANA SALON SPORLARINDA YETERSİZ

Adanaspor ile Adana Demirspor’un Türk futbolunun köklü kulüplerinden olduğunu belirten Uzm. Dr. Ercan Atalay, ’’Futbol şehri Adana’da taraftarlarımızın kulüplerimizden beklentileri her zaman büyük olmuştur. Bu nedenle burada görev yapmak oldukça zordur. Her 2 takımımızın bu sezon taraftarlarının beklentilerine cevap vereceklerini ümit ediyorum. Lig uzun bir maraton, karamsarlığa kapılamaya gerek yok. 3.Lig temsilcimiz Ceyhanspor’un yeni başkanı ile önemli işlere imza atacağına inanıyorum. Adana’nın salon sporlarında yeteri kadar temsil edilmeyişi herkes gibi beni de fazlasıyla üzmektedir. Çukurova Belediyesi’nin kadın voleyboluna ciddi yatırım yaparak büyük hedefler çizmesi sevindirici bir gelişme. Temennimiz Adana’nın basketbol ve hentbolda liglerdeki takım sayısının artmasıdır” dedi.

Adana Beşiktaşlılar Derneği’nde Başkan Mustafa Uğur Kızıl ile birlikte yıllardır görev yaptıklarına değinen Atalay konuşmalarına şöyle devam etti, “Çeyrek Asırdır Beşiktaş’ın Adana’da sesi olan derneğimiz Adana takımları ile birlik-beraberlik içerisinde sosyal projelere imza atmıştır. Her zaman olduğu gibi hepimizin önceliği Adana takımlarının başarılı olmasıdır.”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Dr. Ercan Atalay, Kamil Yalçın Göl, Basri Baş, Adana ,Mavi Radyo
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞINA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ALMAN STEFAN KUNTZ'UN GETİRİLMESİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı