Haber Detayı
17 Eylül 2020 - Perşembe 08:44 Bu haber 282 kez okundu
 
Celal Haktanır, ‘‘1000 oyumuz olsa BİN tanesi Ramazan Çimen’e..’’
Adana’yı Kadınlar Futbol Liginde başarıyla temsil eden Akdeniz Demirspor Kulübü başkanlık yolunda emin adımlarla ilerleyen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e tam destek verdiklerini açıkladı. Başkan Celal Haktanır, ‘‘1000 oyumuz olsa BİN tanesi Ramazan Çimen’e ’’ dedi..
DİĞER SPORLAR Haberi


Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden ve spor camiasından yoğun ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Çimen, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi karşılanıyor..

Amatör sporun emekçilerinden Merhum Teyfik Işık’ın kurduğu Akdeniz Demirspor Kadın Futbol Kulübü’nü ziyaret eden ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, burada Başkan Celal Haktanır’a kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

RAMAZAN ÇİMEN İLE YENİLİKLER YAŞANACAK

Ramazan Çimen’in sevilen ve yıllardır sporun içerisinde olan bir isim olduğunu belirten Akdeniz Demirspor Kadın Futbol Kulübü Başkanı Celal Haktanır, “Ramazan Çimen ile Adana amatörleri hak ettikleri değeri alacaklardır. Gecesini gündüzüne katarak ekibiyle birlikte kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır. Kendisi bu zor günlerde bizlerin yanında olarak sorunlarımızı dinleyip, projelerini anlatarak gelecek adına hepimize umut vermiştir. Kulüp olarak 1000 tane oyumuz olsa BİN tanesini Ramazan Çimen’e hiç çekinmeden veririz. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan Ramazan Çimen’e destek veriyoruz” diye konuştu..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Akdeniz Demirspor Kulübü, ASKF, Ramazan Çimen, Celal Haktanır
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı