Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 08:52 Bu haber 882 kez okundu
 
Başkan Bünyamin Avcı, 'Gazete ayrımı yapmak çok yanlış!'
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, yerel medyada son zamanlarda yapılmaya çalışılan ayrımcılığın doğru olmadığını belirtti..
MAGAZİN Haberi


 

Haftalık, on beş günlük, aylık ve 2 aylık gazeteler olarak 44 gazete ve 18 web haber portalının ortak hareket etme amacıyla kurdukları Yerel Medya Güç Birliği Platformu’nun yetkilileri son zamanlarda yerel medyada yapılan gazete ayrımcılığını MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’ya ilettiler..

GAZETE AYRIMI YAPMAK YANLIŞ

Halkın gözü ve kulağı olan gazetelerin toplumu her konuda bilgilendirme, aydınlatma ve kamuoyu oluşturma gibi görevlerinin çok büyük önem arz ettiğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen gazetelerimize ayrım yapmaksızın destek verilmelidir. Yerel gazeteleri günlük ya da aylık diye ayrıştırmak son derece yanlış ve tehlikeli bir yaklaşımdır. Bir gazetede emek ve çalışma varsa o gazetenin günlük ya da haftalık veya aylık olması hiç önemli değildir. Emeğe mutlaka saygı duymalı ve destek verilmelidir. Bu bağlamda bizler her zaman yanınızdayız ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yerel Medya Güç Birliği Platformu yöneticileri, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın ilgi ve desteğine teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Milliyetçi Hareket Partisi ,(MHP) ,Bünyamin Avcı, Yerel Medya Güç Birliği
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞINA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ALMAN STEFAN KUNTZ'UN GETİRİLMESİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı