Haber Detayı
01 Eylül 2020 - Salı 08:32 Bu haber 820 kez okundu
 
Başkan A.Bozan’ın yönetiminden Ramazan Çimen’e destek!
ASKF Başkanı Ahmet Bozan’ın listesinde TASSK Genel Kurul üyesi olarak yer alan Adana basketbolunun önde gelen kulüplerinden Adana Basketbol Kulübü’nün Başkanı Bayram Köroğlu, seçimde Başkan Adayı Ramazan Çimen’e destek vereceklerini açıkladı.
DİĞER SPORLAR Haberi


Adana Basketbol Kulübü Başkanı Bayram Köroğlu, sporun içerisinden gelen ve sporun ruhunu çok iyi bilen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e sonuna kadar destek vereceklerini belirtti.

Adana Basketbol Kulübü’nü ziyaret eden ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Başkan Köroğlu’na kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

RAMAZAN ÇİMEN SALON SPORLARI İÇİN ŞANS

Sporu seven, spora destek olacak, spora zaman ayıracak, katkıda bulunacak birisi olan Ramazan Çimen’in ASKF ’yi yönetmesi gerektiğini belirten Adana Basketbol Kulübü Başkanı Bayram Köroğlu, ’’ Gecesini gündüzünü katarak ekibiyle birlikte kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor. Sonuna kadar Ramazan Çimen’i destekliyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ASKF ,Ahmet Bozan ,TASSK , Bayram Köroğlu, ı Ramazan Çimen
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı