Haber Detayı
08 Eylül 2021 - Çarşamba 10:50 Bu haber 560 kez okundu
 
Artı Haber Gazetesi yine fark yarattı
Artı Haber Gazetesi'nin efsane isimlerin ilgi çekici yazıları ve nefis fotoğrafların yer aldığı Adana Demirspor özel ekine spor kamuoyundan övgüler devam ediyor..
FUTBOL Haberi


Çukurova’nın önemli yayın kuruluşlarından Artı Haber Gazetesi’nin Adana Demirspor’un şampiyonluğunu konu alan özel ek spor kamuoyundan büyük övgü alıyor.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak ile Teknik Direktör Samet Aybaba ile bir araya gelen Artı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kamil Yalçın Göl ek ile ilgili sohbet ettiler.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak ile Teknik Direktör Samet Aybaba büyük dikkat ile inceledikleri derginin baskı kalitesi, içeriği ve dizgiye hazır hale getirilişine övgüler yağdırdılar.

EFSANE İSİMLERİ BİRARAYA GETİRDİK

32 sayfalık ekte yer alan Adana Demirspor’un efsane isimlerinin yazdıkları yazılar futbol gündeminin en çok konuşulan konusu oldu.

Tecrübeli spor yazarı-yorumcusu Kamil Yalçın Göl’ün koordinatörlüğünde Adana Demirspor Şampiyonluk Eki’nde dikkat çeken haberlerin yanı sıra, Tombik Ahmet, Ercan Albay, Coşkun Çetin, Kasap Burhan, Orhan Calba, Doç. Dr. Pervin Bilir, Orhan Köziğ ve Ebru Uysak’ın da aralarında bulunduğu 9 yazarın yazıları yer aldı.

ARTI HABER YİNE FARK YARATTI

Ses getiren haberleri ve spor yorumlarıyla gündem yaratmaya devam eden gazeteniz Artı Haber, Adana Demirspor’un 26 yıl sonra şampiyon olarak Süper Lig’e çıkışını destanlaştırdı..

Her sayfası çok başka ve farklı içerikle dolu olan spor ekimiz Adana Demirspor sevdalılarını sevindirerek arşivlerini süsleyecek. Spor ekibimizin büyük çabalarıyla oluşturduğumuz 32 sayfalık spor ekimiz ile spor gündemini başkalaştırıp, farklılığımızı gösterdik.

SPORUN DEĞİŞMEZ ADRESİ

Spor sektörüne yeni bir soluk ve bakış açısı getirmeyi amaçlayan Artı Haber Gazetesi ilgi görmeye devam ediyor.

Yıllardır spora ve sporcuya verdiği büyük hizmetler ile her zaman sporseverlerin vazgeçilmez adresi gazeteniz bir kez  daha  bunun haklı gururunu yaşıyor. Dinamizmi kendine ilke edinerek objektif, farklı , hızlı ve güvenirlilik habercilik anlayışı  ile her zaman gündem belirleyen Artı Haber Gazetesi okuyucunun tek adresi olmaya devam ediyor..

KAYNAK: ARTI HABER GAZETESİ

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Murat Sancak, Artı Haber Gazetesi, Kamil Yalçın Göl,A.Demirspor
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞINA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ALMAN STEFAN KUNTZ'UN GETİRİLMESİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı