Haber Detayı
06 Temmuz 2021 - Salı 20:28 Bu haber 783 kez okundu
 
Adana Demirspor’un efsanesine takım arkadaşlarından ziyaret
Adana Demirspor’un unutulmaz eski futbolcuları Mustafa Öncül, Yaşar Kartal, Ahmet(Tombik) Yaşar, Burhan(Kasap) Sürer, Hasan(Diş) Basri Çelik, Necati (Gıcı) Değirmenci ile eski yöneticilerden Cahit Sınmaz Adana Demirspor’un efsane ismi Hasan(Beygir)Sınmaz’ı kaldığı huzurevinde ziyaret etti. Karşısında eski takım arkadaşlarını gören Beygir Hasan, duygularını gizleyemedi.
FUTBOL Haberi


 

Takımın tarihine adını altın harflerle yazdıran Hasan’ı ziyaret ettikleri için büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Kartal  Yaşar, “Bugün eski futbolcu arkadaşları ile ziyarette bulunduk. Beyefendiliği, futbolcu kimliği, güçlü yapısı ve Adana Demirspor’da elde ettiği başarılarla her zaman büyük bir hayranlık duyduğumuz Beygir Hasan, her zaman başımızın tacıdır. Allah, onlara uzun ömürler versin” diye konuştu.

Kendi dönemlerinde imkânların sınırlı olduğunu belirten Hasan (Beygir) Sınmaz ise, “Burada eski arkadaşlarımı görmek, beni fazlasıyla mutlu etti. Ziyaretleri ile beni çok mutlu eden futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: K.YALÇIN GÖL

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana Demirspor, Kartal Yaşar, Beygir Hasan, Tombik Ahmet, Kasap Burhan, Gıcı
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞARISIZ SONUÇLAR ALMASININ SUÇLUSU SİZCE KİM?
Haber Yazılımı