Haber Detayı
23 Mart 2021 - Salı 09:23 Bu haber 181 kez okundu
 
Adana ASKF’de ciddiyetsizlik!
Kendilerine 4 günde 2 farklı liste verildiğini belirten Ramazan Çimen, ASKF’yi amatör ruhla, profesyonelce yöneteceğiz:
DİĞER SPORLAR Haberi


30 Mart’ta yapılacak genel kurul öncesi resmi yazı ile kulüp ve delegelerin isimlerini talep eden Başkan Adayı Ramazan Çimen’in listenin eksik olduğunu fark etmesiyle ASKF’deki ciddiyetsizlik ortaya çıktı.

4 GÜNDE 2 FARKLI LİSTE VERİLDİ

Başkan Adayı Çimen, genel kurul öncesi ASKF’den Kulüp ve delegelerin listesini talep etti. ASKF genel sekreterliğince kendisine 18 Mart’ta gönderilen listeyi inceleyen Çimen,  listelerde kulüp sayısının 219 olduğunu ve bunun eksik olduğunu tespit etti.  Çimen, bunun üzerine eksikliklerin giderilerek listelerin yeniden kendisine ulaştırılmasını talep etti.

22 Mart’ta kendisine ikinci kez verilen listelerde kulüp sayısının 220 olarak aktarıldığını belirten ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, kendilerine verilen ilk listede olmayan PTT Evleri Spor kulübünün daha sonra listeye dahil edilmesinin ASKF’nin kurumsal kimliğine yakışmadığını söyledi.

BAZI DELEGELER 2 KULÜPTE YAZILMIŞ

Kurumsallıktan uzak yönetim anlayışının ASKF’yi değersizleştirdiğini ifade eden Çimen “Maalesef bazı delegeler farklı 2 kulüpte yazılmış. Belli ki genel kurula hazırlık sürecinde ciddiyetsizlik yaşanmış. Genel kurul öncesi yapılması gereken işlemler, Amatör Spor Kulüplerimize karşı sorumluluk bilinciyle gerçekleştirilmeliydi. Bizim amacımız da; amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonel yönetim anlayışıyla amatör kulüplerimizin güçlendirilmesine katkı vermek.  Bu amaç için önce ASKF’yi daha güçlü kılmak için kurumsallaştıracağız. Ardından güçlü ASKF ile Amatör spor kulüplerimizin güçlenmesi için çalışmalar yapacağız” dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana, ASKF’de, ciddiyetsizlik!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı