Haber Detayı
13 Temmuz 2021 - Salı 08:10 Bu haber 185 kez okundu
 
Adana Akdeniz Demirspor boş durmuyor
Adana Akdeniz Demirspor’da Başkan Celal Haktanır ve yeni yönetim kurulu, bayan futbolcuların başarılı olacaklarına inandıklarını belirterek, başarı diledi.
FUTBOL Haberi


BAYRAĞI YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ

Adana ve Türk futboluna önemli katkılarda bulunmuş Merhum Teyfik Işık ile adı anılan Adana Akdeniz Demirspor Kadın Futbol Takımı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İdmanlarını Gündüz Tekin Onay Tesisi’nde yapan kadın futbol takımı, büyük başarılar hedefliyor.

Başkan Celal Haktanır ile yeni yönetim kurulu, hazırlıklarını sürdüren Adana Akdeniz Demirspor Kadın Futbol Takımı’nın antrenmanını ziyaret ederek moral verdi.

Kadın futbolcuların bunaltıcı sıcağa karşılık antrenmandaki hırsı göze çarptı.

TFF BÖLGE MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR

Yeni yönetimle birlikte devraldıkları bu bayrağı daha yukarıya taşıyacaklarına inandıklarını belirten Kulüp Başkanı Celal Haktanır, “Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Tamamı Adanalı sporculardan oluşan altyapıya büyük ağırlık veren kulübümüz bizlere güvenerek destek verenleri mahcup etmemek istiyor. Bizlere destek vererek Gündüz Tekin Onay Tesisi’nde antrenman yapmamızı sağlayan TFF Adana Bölge Müdürümüz Akif Oflaz’a teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

HABER: K. YALÇIN GÖL

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana Akdeniz Demirspor, Celal Haktanır
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞARISIZ SONUÇLAR ALMASININ SUÇLUSU SİZCE KİM?
Haber Yazılımı