Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade Radyo Pembe’de fark yarattı
Sporun adresi Radyo Pembe’de vazgeçilmez tutkunuz olan “Spor Ekstra” programı Muay Thai Milli takım Antrenörü Hakan Şahade’yi konuk etti..
236 defa okunmuş - 10 Temmuz 2020 - Cuma 09:08

Muay Thai sporu ve Adana’nın bu branştaki durumu tüm detaylarıyla konuşulurken, dinleyiciler  0552.719 09 49 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ileterek programa katıldılar..

Perşembe günleri saat 9:49’da yayınlanan sporun tüm detaylarıyla ele alındığı deneyimli gazeteci-radyocu Kamil Yalçın Göl’ün hazırlayıp-sunduğu “SPOR EKSTRA” isimli program Radyo Pembe’de yine fark yarattı..

MUAY THAİ BRANŞI OLDUKÇA BAŞARILI

Yurtdışında sayısız şampiyonada Ülkemizi başarıyla temsil ederek sayısız kupa ve madalya kazandırıp, şampiyon sporcular yetiştiren Muay Thai Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade son 10 yılda bu branşın oldukça popüler olduğunu belirterek, “Yurtiçi ve yurtdışında yıllarca edindiğim tecrübelerimi genç sporcularımıza aktarmaya devam edeceğim. Benim için önemli olan gönül verdiğim sporun iyi bir noktada olmasıdır. Bunun içinde dün olduğu gibi bugünde üzerime düşeni yapmaya hazırım. Tek gayemiz bu sporun herkes tarafından rağbet görmesi. Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeye giderek oranın kültürü araştırıp bilgilerimi ülkemizin gençlerine aktarıyorum. Bizler var oldukça bu sporu en doğru şekilde icra etmeye devam edeceğiz ”diye konuştu.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...