Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 09:06 Bu haber 989 kez okundu
 
Yerel Medya Güç Birliği Platformu'dan Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’a ziyaret
Haftalık, on beş günlük ve aylık gazeteler olarak ortak hareket etme amacıyla kurulan Yerel Medya Güç Birliği Platformu'nun Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyeleri Hasan Hüseyin Türk ile İsmet Tanlı, Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı makamında ziyaret etti.
MAGAZİN Haberi


 

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Başkan Kamil Yalçın Göl’den kurdukları oluşum hakkında bilgiler aldı.

Halkın gözü ve kulağı olan gazetelerin toplumu her konuda bilgilendirme, aydınlatma ve kamuoyu oluşturma gibi görevlerinin çok büyük önem arz ettiğini dile getiren Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, gazetelerin mevcut sorunlarının çözümü noktasında Yerel Medya Güç Birliği Platformu'nun olumlu işler yapacağına inandığını belirterek Başkan Kamil Yalçın Göl şahsında tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarılar dilediğini ifade etti.

Ziyaret esnasında Adana’nın ekonomisi ile hafta sonu Adana Demirspor ile Adanaspor arasında oynanacak Adana derbisi  konuşuldu..

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ise kabulünden dolayı Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’a teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl , Adana Emn
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı