Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 08:46 Bu haber 171 kez okundu
 
Tarkan Kulak, 'Gazeteler arasında ayrımcılık yapılması asla kabul edilemez!'
Haftalık, on beş günlük ve aylık gazetelerin imtiyaz sahiplerinin oluşturduğu Yerel Medya Güçbirliği Platformu’nun Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyeleri Kazakistan Cumhuriyeti Adana Fahri Konsolosu ve Kulak İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarkan Kulak’ı ziyaret etti.
MAGAZİN Haberi


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kazakistan Cumhuriyeti Adana Fahri Konsolosu ve Kulak İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarkan Kulak, Başkan Kamil Yalçın Göl’den kurdukları oluşum hakkında bilgiler aldı. Halkın gözü ve kulağı olan gazetelerin toplumu doğru, tarafsız bir şekilde bilgilendirme, aydınlatma ve kamuoyu oluşturma gibi görevleri olduğunu, bu nedenle yerel basını fazlasıyla önemsediklerini ifade etti.

Adana Fahri Konsolosu ve Kulak İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarkan Kulak, gazeteler arasında ayrımcılık yapılmasının asla kabul edilemeyeceğini, mevcut sorunlarının çözümü noktasında Yerel Medya Güç Birliği Platformu’na çalışmalarında başarılar diledi.

40 gazete ile 24 internet haber portalının yer aldığı Yerel Medya Güç Birliği Platformu’nun Başkanı Kamil Yalçın Göl, kendilerini kabulünden dolayı Kazakistan Cumhuriyeti Adana Fahri Konsolosu ve Kulak İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarkan Kulak’a teşekkürlerini iletti.

Kazakistan Cumhuriyeti Adana Fahri Konsolosu ve Kulak İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarkan Kulak ile yapılan görüşme esnasında Yerel Medya Güç Birliği Platformu yönetim kurulu üyeleri Hasan Hüseyin Türk, Halise Tekbaş da hazır bulundu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Tarkan, Kulak,, 'Gazeteler, arasında, ayrımcılık, yapılması, asla, kabul, edilemez!',
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı