Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 16:52 Bu haber 112 kez okundu
 
Serdar Sevim hayatını kaybetti
Türk basının ve Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun acı günü. 28 yıl TRT'de görev yapan, bir dönem Haber Müdürlüğü'nü de üstlenen Serdar Sevim hayatını kaybetti.
DİĞER SPORLAR Haberi


Türk basını ve Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, değerli bir ismi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Bir süredir hastanede tedavi gören Serdar Sevim, verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

59 yaşında hayata veda eden deneyimli gazeteci, TRT'nin Trabzon ve İstanbul bölgelerinde çalıştı. 1984 - 2012 yılları arasında TRT'de birçok departmanda görev alan Serdar Sevim, 1991 - 2006 yılları arasında spor servisinde muhabir ve editörlük görevini yerine getirdi. 

Meslek hayatı boyunca başta futbol, motor sporları, karate ve tekvando olmak üzere sporun birçok dalıyla ilgilendi. Serdar Sevim, 2006 - 2008 yılları arasında da İstanbul Haber Müdürlüğü'nü yaptı.

Serdar Sevim gazeteciliğin yanı sıra 2007-2009 yılları arasında Karate Federasyonu Basın sorumluluğu görevini de üstlenmişti. Serdar Sevim, Ortaköy Camii'nde öğlen namazını müteakip, Ortaköy Mezarlığı'nda toprağa verilecek. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Serdar, Sevim, hayatını, kaybetti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı