Haber Detayı
08 Eylül 2020 - Salı 08:12 Bu haber 258 kez okundu
 
Ramazan Çimen, herkesin başkanı olacak!
Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin’i makamında ziyaret ederek kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.
DİĞER SPORLAR Haberi


Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden, spor camiasından ve yerel yönetimlerden yoğun ilgi görüyor. Ramazan Çimen, gittiği her yerde  “Başkan” gibi karşılanıyor..

GÜÇLÜ AMATÖR, GÜÇLÜ ASKF

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin’e teşekkürlerini ileten Ramazan Çimen, “Tek isteğimiz Adana amatörünü hak ettiği noktaya taşımak. Bunun için göreve talibiz. ‘Güçlü amatör güçlü ASKF’ sloganı ile büyük projelerle yola çıktık. Adana amatörlerini hak ettikleri yere taşıyacağız. Amatörden alan değil, veren olacağız. Geçmişteki amatör heyecanı geri getireceğiz” dedi.

HAKEDEN ASKF BAŞKANI OLSUN

Tesisleşme konusunda önemli yatırımların olduğunu belirten Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin, “Amatör spora desteklerimiz artarak devam ediyor. Çukurova’da gençleri sporla buluşturmanın yegâne yolu tesisleşmedir.  Biz de bu konuda üstümüze düşeni yapacağız. Ayrıca belediye olarak yarışmacı değil yetiştirici olacağız,  tüm branşlarda olmak için çalışmalarımız devam ediyor. Adana amatörlerine projeleri ile katkıda bulunacak aday ASKF başkanı olmalı” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana, ASKF , Ramazan Çimen, Av. Soner Çetin
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı