Haber Detayı
15 Mayıs 2020 - Cuma 09:01 Bu haber 783 kez okundu
 
Ramazan Çimen, durmak bilmiyor
Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen kulüplerden ve spor camiasından yoğun ilgi görüyor. Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi karşılanıyor..
DİĞER SPORLAR Haberi


Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, gece-gündüz, dere-tepe demeden Adana’yı karış karış gezerek kendisinin ve ekibinin projelerini anlatıyor.

ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen kulüplerden ve spor camiasından büyük ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Çimen, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi karşılanıyor..

 

“SORUNLARIN ÇÖZÜMLERİNİ BİLİYORUM”

Gece-gündüz yaptığı ziyaretlerinde tüm kulüpler ve spor adamları ile sohbet ederek sorunlarını ve önerilerini dinleyen Ramazan Çimen, “Hepiniz beni yıllardır çok iyi tanıyorsunuz. Hiçbir siyasi düşüncem ve maddi beklentilerim hiç olmadı. Ben sporun her kademesinde yer alan içinizden birisi olarak yaşadığınız problemleri biliyorum. Uzun yıllardır sporun içinde yöneticilik yapmam nedeniyle çözüm yollarını çok iyi biliyorum. Bu hizmet yarışında, siz kulüplerimizin isteği doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti vereceğime inandığım için bu yola çıktım. Sizlerin desteğiyle bu zorlu yolda başarıya ulaşacağıma inanıyorum” diye konuştu.

“ÇİMEN AMATÖRLER İÇİN BİR ŞANS”

Corona Virüs salgını nedeniyle zor günler geçiren kulüplerini ziyaret etme nezaketinde bulunan Ramazan Çimen’e teşekkür eden Champion Anatolia Spor Kulübü Başkanı Cumali Sarıdoğan, “Gecesini gündüzüne ekibiyle birlikte kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır. Kendisi bu zor günlerde bizlerin yanında olarak sorunlarımızı dinleyip, projelerini anlatarak gelecek adına hepimize umut vermiştir. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor. Ramazan Çimen ve ekibine başarılar diliyoruz” diye konuştu..

Her gittiği yerde ASKF Başkanı gibi büyük ilgiyle karşılanan Çimen, bu desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana, ASKF, Ramazan Çimen, Cumali Sarıdoğan
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı