Haber Detayı
29 Ağustos 2020 - Cumartesi 08:09 Bu haber 256 kez okundu
 
Ramazan Çimen, ‘30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun’
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili mesaj yayımladı.
DİĞER SPORLAR Haberi


Çimen, “Bu toprakları vatan kılmak için ecdadımızın ödediği bedeller ile milletimizin tüm dünyaya örnek olan mücadele azmi, sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz, her geçen gün gelişen ve büyüyen Cumhuriyetimizin en büyük güvencesidir” dedi.

Adana’da ayrım yapmaksızın, amatör spor kulüpleri bir çatı altında toplamak isteyen Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yayımladığı mesajla kutladı. “Büyük Taarruzun zaferle sonuçlandığı Ağustos ayının son haftasını, Zafer Haftası olarak kutluyoruz” diyen Çimen açıklamasında şu görüşlere yer verdi;

“26 Temmuz 1922’de başlayan ve 30 Ağustos’ta büyük bir zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz da, en zor şartlarda milletimizin yeniden dirilişinin, yeniden ayağa kalkışının, yeniden geleceğine sahip çıkışının sembolü olmuştur. Bu toprakları vatan kılmak için ecdadımızın ödediği bedeller ile milletimizin tüm dünyaya örnek olan mücadele azmi, sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz, her geçen gün gelişen ve büyüyen Cumhuriyetimizin en büyük güvencesidir. Tüm ülkemizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana ,ASKF,Ramazan Çimen, 30 Ağustos Zafer Bayramı
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı