Haber Detayı
10 Haziran 2020 - Çarşamba 08:18 Bu haber 496 kez okundu
 
Kemal Sağ, ''Sonuna kadar Ramazan Çimen’i destekliyoruz''
Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü’nden başkanlık yolunda emin adımlarla ilerleyen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e tam destek.
DİĞER SPORLAR Haberi


Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Akdeniz Bölgesi Sorumlusu, eski Adana Defterdarı ve CHP Milletvekili Kemal Sağ, sporun içerisinden gelen ve sporun ruhunu çok iyi bilen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e sonuna kadar destek vereceklerini belirtti.

Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübünü ziyaret eden ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Başkan Ali Türemiş ile Yönetici Kemal Sağ’a kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

RAMAZAN ÇİMEN ARZU EDİLEN BAŞKAN

Türkiye’nin en ciddi organizasyonlarından Adana’nın gururu olan Uluslararası Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası’nı 7 yıldır yaptıklarını belirten Kemal Sağ, ’’Adana’nın tanıtımına dev katkıda bulunan turnuvaya ASKF’nin hiç desteği olmamıştır. Davet etmemize karşılık tek bir yönetici dahi gelmemiştir. Gecesini gündüzünü katarak ekibiyle birlikte kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır. Sporu seven, spora destek olacak, spora zaman ayıracak, katkıda bulunacak birisi lazım. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor. Sonuna kadar Ramazan Çimen’i destekliyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kemal, Sağ,, ''Sonuna, kadar, Ramazan, Çimen’i, destekliyoruz'',
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı