Haber Detayı
02 Haziran 2020 - Salı 07:43 Bu haber 3170 kez okundu
 
Efsane yüzücüden Ramazan Çimen’e destek
Türk yüzme sporunun rekortmen isimlerinden Çukurova Yüzme İhtisas Kulübü Başkanı Nevzat Sanrı, ASKF ‘nin Ramazan Çimen’in başkanlığı ile amatör sporun hak ettiği yere geleceğini belirtti.
SU SPORLARI Haberi


 

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi büyük ilgi görüyor.

Spor-İşadamı Ramazan Çimen, gece-gündüz, demeden Adana’yı karış karış gezerek tüm kulüplere ayrım yapmadan kendisinin ve ekibinin projelerini anlatıyor.

RAMAZAN ÇİMEN İLE ASKF ŞAHLANIR

Yıllardır ASKF’nin futbol anlayışıyla yönetildiğini ve diğer branşlara üvey evlat muamelesi yaptığını belirten Çukurova Yüzme İhtisas Kulübü Başkanı Nevzat Sanrı, “Futbolun dışında yer alan bizim gibi kulüpler hep 2. planda kaldık. Yüzme kulüpleri olarak Başkan Ahmet Bozan ve yönetiminden gerekli ilgi ve desteği hiç görmedik.

ASKF’de ciddi anlamda kan değişikliği olması gerektiğine inanıyoruz.

Kulübümüzü ziyaret ederek sorunlarımıza çözüm üretmeye çalışan Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır. Kendisi Adana amatörleri için büyük şanstır. Yıllardır tanıdığımız değerli bir spor adamı olduğu için kendisine her zaman sempati duyduk.

Sporu seven, spora destek olacak, spora zaman ayıracak, katkıda bulunacak birisi lazım. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor. Ramazan Çimen ve ekibi ile ASKF şahlanır” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Nevzat Sanrı, ASKF , Ramazan Çimen, yüzme, Adana
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı