Haber Detayı
13 Temmuz 2020 - Pazartesi 08:29 Bu haber 263 kez okundu
 
Dr.Ercan Atalay’dan Çimen’e destek
Adana sporunun önemli isimlerinden Dr. Ercan Atalay başkanlık yolunda emin adımlarla ilerleyen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e tam destek verdiğini açıkladı.
DİĞER SPORLAR Haberi


Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden ve spor camiasından yoğun ilgi görüyor.

Adanaspor, Botaşspor ile Adana Demirspor başta olmak üzere birçok kulüpte yöneticilik ve ASKF ’de Genel Sekreterlik yapan Dr. Ercan Atalay, spor ile dopdolu geçen yaşantısı boyunca hep ekip ruhuna inandığını belirterek, “Ramazan Çimen ve ekibi ASKF’ye kaybolan imajını yeniden kazandıracaklardır. Sporun içerisinden gelen ve her kesim tarafından sevilen Ramazan Çimen ile ASKF’nin kaybolan yıllarını geri alacağına eminim.

Çimen’in kazanması ile birlikte ASKF’ye spor camiasının güven ve desteği geri gelecektir. Sporu seven, spora destek olacak, spora zaman ayıracak, katkıda bulunacak birisi olan Ramazan Çimen’in ASKF ’yi yönetmesi gerekir. Gecesini gündüzünü katarak ekibiyle birlikte kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Dr. Ercan Atalay, ASKF , Ramazan Çimen
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı