Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 08:34 Bu haber 937 kez okundu
 
Başkan Cumali Hake’den ASKF’ye sert tepki
Sporun adresi Radyo Pembe’de vazgeçilmez tutkunuz olan “Spor Ekstra” programı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cumali Hake’yi konuk etti..
MAGAZİN Haberi


Deneyimli gazeteci-radyocu K. Yalçın Göl’ün Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Radyo Pembe radyolar arasında farkını göstermeye devam ediyor..

Adana sporu ile ilgili tüm gelişmeler detaylarıyla konuşulurken, dinleyiciler  0552. 719 09 49 no’lu WhatsApp hattına soru ve eleştirileri ileterek programa katıldılar..

Perşembe günleri saat 9:49’da yayınlanan sporun tüm detaylarıyla ele alındığı Kamil Yalçın Göl, İsmet Tanlı ile Zeki Ateşok ’un yer aldıkları  “SPOR EKSTRA” isimli program Radyo Pembe’de yine büyük ilgi gördü…

ASKF SADECE FUTBOL DEĞİL

ASKF ’nin sadece futbol kulüplerinden oluşmadığını, tüm branşlara hizmet verilmesinin gerektiğini belirten Başkan Cumali Hake, “ ASKF ’de ne yönetim ne de ekip ruhu diye bir şey var. Başkan Ahmet Bozan tek başına kararlar alıyor ve uygulamalar yapıyor. Kendisini eleştirenleri de adeta düşman ilan ediyor. Şeffaf bir yönetim anlayışı kesinlikle yok. ASKF kapalı kapılar ardından yönetiliyor. Başkanlık kimsenin tekelinde olmamalıdır” diye konuştu..

GELEN GİDENİ ARATTI

Başkan Ahmet Bozan’ın seçim öncesi verdiği sözleri yerine getirmediğini açıklayan Hake konuşmalarını şöyle sürdürdü, “Sporu bir bütün olarak kucaklamayan ASKF yönetimi ciddi anlamda hayal kırıklığı yaratmıştır. Gelinen noktada başta Başkan Ahmet Bozan ile ASKF yönetimine spor camiasının güven ve desteği kaybolmuştur. Günü kurtarmaktan başka 2,5 yıldır hiçbir şey üretmeyen ve birçok kesim ile küs olan ASKF adeta geçmişini aramaktadır. Spor kulüpleri ile camiası Merhum Ali Gülleri dönemini özlemle aramaktadır..”

Adana’nın sporda sesi olma yolunda programlarıyla iddialı olduğunu gösteren Radyo Pembe, bundan sonra K. Yalçın Göl ve ekibiyle çıtayı daha da yükseltmek istiyor.

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Radyo Pembe ,Spor Ekstra programı,Cumali Hake
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı