Haber Detayı
18 Ağustos 2019 - Pazar 15:02 Bu haber 7735 kez okundu
 
Adana sporunda Hake farkı
Adana Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cumali Hake 30 branş ve 16 Bin 653 lisanslı sporcu gibi büyük bir ailenin daha büyük başarılara imza atması için çalışmalar yapacaklarını belirtti..
SU SPORLARI Haberi


1995 yılında kurulan Gençlik Spor Kulübünün daha ileriye gidebilmesi için çalışacaklarını ifade eden Hake, “Ben değil biz olacağız. Bunun sözünü verebilirim ki yer aldığımız her platformda kulübümüzün adını en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

BAŞARIYA ÖDÜL OLACAK

Sporcularımızın alacağı başarıya endeksli ödüller düşündük. Kendi ilimizde olsun özellikle yurt genelinde yapılan organizasyonlarda alınacak tüm madalya ve kupalara göre sporcularımızı ödüllendirip onların önemsendiğini göstereceğiz. Yapılan bunca emeği asla göz ardı edemeyiz ve imkânlarımız ölçüsünde mutlaka desteklerimiz olacaktır.

Spor kulüplerinden büyük destek gördüğünü sözlerine ekleyen Başkan  Hake, konuşmasını şöyle sürdürdü, “Ciddi ve  planlı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Kulüp temsilcilerimizin bizlere destek vermeleri son derece güzel. Yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarımız ile birlikte Adana’ya sporda altın çağı yaşatacağız. Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile koordineli çalışarak bu başarıları kısa sürede yakalayacağımıza inanıyorum."   

   

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana, sporunda, Hake, farkı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı