Haber Detayı
30 Eylül 2020 - Çarşamba 08:27 Bu haber 280 kez okundu
 
Adana ASKF seçimi neden yapılmıyor?
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, ASKF ’nin bir an önce seçim kararı almasının gerektiğini belirtti.
DİĞER SPORLAR Haberi


Adana’da AK Parti ilçe genel kurulları, ASGD genel kurulu, Adana Kent Konseyi Engelli Meclis Başkanlığı seçimi, Adana Demirspor Kulübü genel kurulu ile MHP Adana 13. olağan i̇l kongresi yapılırken, ASKF Genel Kurulu neden yapılmıyor ya da yapılması istenmiyor?

BAŞKAN A.BOZAN NEDEN KORKUYOR?

Çimen, “Eğer şu anki A.S.K.F. Yönetimi kendine çok güveniyorsa neden seçim kararı almıyor? Gireceğiniz seçimi kazanacağınıza güveniyorsanız, seçim kararı almaktan neden kaçıyorsunuz?

Şu anda ki mevcut A.S.K.F Yönetiminin daha fazla Adana Amatörüne zarar vermeden, seçime gitmesinin önemli olduğunu da belirtmek istiyorum” dedi.

HİZMET ETMEK İSTEYENLERİN ÖNÜNÜ TIKAMAYIN

“Yeter artık; Adana’da sporun geldiği son nokta zaten apaçık ortada. Pandemiden dolayı kulüplerin canı fazlasıyla yanıyor. ASKF Başkanı bir türlü kulüplere sahip çıkmıyor. Sporu, sporun içinden gelen ve projeleri olan insanların yönetme zamanı gelmiştir. Koltuk sevdalısı olan insanlar artık kenara çekilmeli ve Adana Amatörüne hizmet etmek isteyenlerin önünü tıkamamalıdırlar. Kişisel egolarını tatmin etmek isteyenler de Adana Sporundan ellerini çekmelidirler.”

 5 DAKİKA O KOLTUKTA OTURMAM

“3 yıl içerisinde Adana’yı Amatör Sporlarda hak ettiği yere getiremezsem, o koltukta da 5 dakika durmayacağımın sözünü de veriyorum…”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Ramazan Çimen, ASKF,ahmet bozan, adana, spor
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı