Haber Detayı
05 Haziran 2020 - Cuma 09:27 Bu haber 676 kez okundu
 
Adana ASKF'de imza rezaleti!
Eylül ayında yapılacak Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) genel kurulu öncesi adayların seçim çalışmaları son sürat devam ederken, mevcut Başkan Ahmet Bozan’ın kulüplere imza attırarak, resmi hesabında yayınlayıp algı yaratmaya kalkmasına büyük tepki geldi..
DİĞER SPORLAR Haberi


 

“KİMSE BİZİ KULLANMAYA KALKMASIN”

Çukurova İlçesi’nde yer alan kulüpleri istişare toplantısı yapmak için davet eden ASKF yetkililerinin burada onlara katılım amaçlı imza attırması, ardından toplu fotoğraf çektirerek bunu kendi sosyal medya hesabında yayınlamaları şaşkınlıkla karşılandı.

ASKF sosyal medya hesabında kulüplerin oraya kendi istekleriyle giderek destek açıklaması yaptıklarının YALAN ve son derece yakışıksız olduğunu belirten Kabasakal Gençlikspor Kulübü, İmamaoğlu Öncü Spor Kulübü, Akınspor Kulübü, Akdeniz Demirspor Kulübü yöneticileri, “Biz bilgilendirmek amacıyla davet edildiğimiz ASKF ’de böyle bir konunun içerisinde olmaktan rahatsızlık duyduk. Bizler kimseye destek verdiğimizi kesinlikle açıklamadık. Kimse bizim adımızı kullanarak kendisine pay çıkartmaya kalkmasın, bizleri seçim malzemesi yapmasın” diyerek tepki gösterdiler..

 

KULÜPLERDEN ASKF İLE BOZAN’A TEPKİ

ASKF binasına bilgilendirilmek üzere çağrılmalarını seçim malzemesine dönüştüren ASKF Başkanı Ahmet Bozan’a tepki gösteren kulüp yöneticileri, “İmza attırıp, fotoğraf çektirerek bunu bizler tarafmışız gibi resmi hesapta yayınlamak çok çirkin. Ayrıca ASKF ’nin bu resmi sosyal medya hesabı kimsenin şahsi hesabı değildir. Orada böyle bir paylaşım yapılamaz. Tüm bu çirkin ve art niyetli paylaşımlar ne ASKF ’ye ne de amatör spora yakışmamıştır” diye konuştular..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana, ASKF, imza rezaleti, ahmet bozan
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı