Haber Detayı
02 Ekim 2020 - Cuma 08:31 Bu haber 239 kez okundu
 
'91.Dakika' Programı, 1940 Adana Demirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zülfikar Çelik’i konuk etti
Sporun adresi Radyo Pembe’de vazgeçilmez tutkunuz olan “91.Dakika ” Programı, 1940 Adana Demirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zülfikar Çelik’i konuk etti..
DİĞER SPORLAR Haberi


 

Deneyimli gazeteci-radyocu K. Yalçın Göl’ün Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Radyo Pembe radyolar arasında farkını göstermeye devam ediyor..

Programda hafta sonu oynanacak derbi karşılaşması ile Adana Demirspor’daki gelişmeler detaylarıyla konuşulurken, dinleyiciler 0552.719 09 49 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ileterek programa katıldılar..

Salı günleri saat 9:49 ’da yayınlanan yurtiçi ve yurtdışı futboldaki gelişmeler ile Adanaspor ve Adana Demirspor’un tüm detaylarıyla ele alındığı, deneyimli spor yorumcuları Kamil Yalçın Göl, Şencan Birincioğlu ile Basri Baş’ın yer aldıkları  “91. Dakika ” isimli program Radyo Pembe’de yine büyük ilgi gördü…

ADANA DEMİRSPOR ÖZÜNE DÖNMELİDİR

Adana Demirspor’un yıllardır bir türlü beklenen başarıları elde edememesinin ardında öz kaynaklarına dönmemek olduğunu belirten 1940 Adana Demirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zülfikar Çelik, “Tam 25 yıldır Süper Lig hasreti yaşanıyor. Her yıl büyük umutlarla lige başlayıp sonunda taraftarlarına hüsran yaşatan Adana Demirspor’un durumu pek iç açıcı değil. Günü kurtarma adına geçici sportif başarılar değil kurumsal hareket ederek öz kaynaklar ile değerler yaratıp takımlarımızı kente mal etmek gerekir. Yıllardır ne kadroda altyapıdan yetişen oyuncumuz, ne de teknik kadroda Adanalı bir isim var. Özümüze dönmemiz gerekiyor. Başarılar ancak bu şekilde kalıcı olabilir ”diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kamil Yalçın Göl, Şencan Birincioğlu,Basri Baş,Zülfikar Çelik,Adana Demi
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı