Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 08:05 Bu haber 453 kez okundu
 
8. Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası “Koronavirüs” nedeniyle iptal
Türkiye’nin en prestijli organizasyonları arasında yer alan 21-22 Mart’ta Adana’da yapılacak 8. Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası 'koronavirüs' nedeniyle iptal edildi..
DİĞER SPORLAR Haberi


 

 

Dünya genelinde 4 bin 287 kişinin hayatını yitirmesine neden olan 'koronavirüs' için önlemler giderek artarken, spor organizasyonlarında da iptaller devam ediyor.

'Koronavirüs' nedeniyle iptal edilen turnuva ile ilgili Adana Veteran Masa Tenisi Turnuvası Komite Başkanı Kemal Sağ şunları söyledi,

“Değerli katılımcılar,

21-22 Mart 2020 günlerinde yapacağımız 8. Adana Veteran Masa Tenisi Turnuvamızı,  daha sonra belirlenecek bir tarihte yapmak üzere, gerçek anlamda üzülerek erteleme kararı almış bulunuyoruz.

Tahmin edileceği üzere, corona virüsü nedeniyle, bir haftadır, yoğun bir telefon ve mesaj trafiği yaşadık. Hepiniz doğal olarak turnuvanın yapılıp yapılmayacağını merak ettiniz. Turnuva Komitesi olarak biz son ana kadar yapılmasını düşünüyorduk. Ancak ilimizin en büyük mülki amiri olarak Adana Valimiz ile durumu konuştuk.

Sonuçta; hepimizin sağlığının her şeyden daha önemli olduğuna, turnuvayı ileri bir tarihe ertelememizin uygun olacağına birlikte karar verdik. Sağlık önlemlerinin gidişatına göre, turnuva için uygun bir tarih belirleyip sizlere bildireceğiz.

Mücbir sebeple aldığımız erteleme kararından dolayı herkesten özür diliyoruz.  Turnuva belirlenecek bir tarihte, kayıtlı katılımcılarla yapılacaktır. Lütfen biletlerinizi en azından açığa aldırabilirsiniz. Biz otel rezervasyonlarınızı topluca iptal ettireceğiz. Sitemize de en kısa zamanda kararımızı koyacağız. Sayın Valimizin ifadesine göre uçak firmaları biletlerinizi açığı almak zorunda. Daha sağlıklı bir ortamda buluşup, güzel bir turnuvayı birlikte yaşamak dileğiyle, komitemiz adına selam ve saygılarımızı sunuyoruz.”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: 8. Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası, 'koronavirüs' ,Kemal Sağ
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı